Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Čo je Zumba?

!!!Nová web stránka www.zumbanr.sk!!!
 
Čo je ZUMBA?
 
 Zumba je kombináciou vysoko energickej a motivujúcej hudby a unikátnych tanečných pohybov, ktoré doslova umožňujú účastníkom cvičenia "vytancovať svoje starosti". Vychádza z princípu, že cvičenie by malo byť zábavné a jednoduché, aby účastníci cvičenia pri Zumba fitness programe vydržali, až kým nedosiahnu dlhodobé zdraviu prospešné výsledky. Zumba je nielen skvelá pre vaše telo, ale i pre vašu myseľ. Je to cvičenie, ktoré Vám zaručene zdvihne náladu!

        Zumba je dynamická a vzrušujúca hodina plná Latinsko-americkej a exotickej hudby. Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom vyformovať a posilniť celé telo. Zameriava sa na svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho a ten najdôležitejší sval tela, vaše srdce! Je to zmes posilňujúcich cvikov a jednoduchých tanečných krokov. Sexy a energické latinsko-americké rytmy vytvárajú "party atmosféru" pri čom prináša viditeľné výsledky. Zumba je zábavná, jedinečná, jednoduchá, efektívna a rapídne rýchlo sa stáva novou fitness senzáciou!
 Príďte sa naučiť a vyskúšať tance ako Salsa, Merengue, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dancing a mnoho viac... Čo je Zumba...
TOPlist